Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Śnieżka rozdała pierwsze nagrody uczestnikom kina letniego

W lipcowe, piątkowe wieczory mieszkańcy Dębicy i okolic licznie gromadzili się w parku przy Domu Kultury Śnieżka. Cel: relaks na świeżym powietrzu i obejrzenie dobrego filmu na dużym ekranie. O komfort uczestników „Kina letniego” oraz atrakcję w postaci konkursu, jak co roku, zadbała Śnieżka. Pierwsze nagrody już trafiły do zwycięzców, a o kolejne będzie można zawalczyć do końca sierpnia.

Zasady tegorocznego konkursu organizowanego przez Śnieżkę są proste. Wystarczy podczas seansu pod chmurką wykonać zdjęcie, dodać do niego opis zawierający odpowiedź na pytanie: „Za co lubisz Kino letnie?” i wrzucić na Facebooka, oznaczając go hashtagiem #kinoletniezesniezka. Najciekawsze posty są nagradzane farbami Śnieżka Plamoodporna na letnie malowanie oraz zestawami wakacyjnych gadżetów.

Frekwencja w tym roku bardzo dopisuje, co pokazuje, że mieszkańcom przypadły go gustu przygotowane propozycje filmowe i że czują się komfortowo, spędzając piątkowe wieczory w wygodnych leżakach w parku przy Domu Kultury Śnieżka. Na potrzeby trwającej edycji imprezy zmieniliśmy nieco formułę naszego tradycyjnego konkursu, który obecnie odbywa się online – mówi Aleksandra Małozięć, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej FFIL Śnieżka SA.

Pokazy filmowe potrwają do końca wakacji. Po lipcowym przeglądzie polskich produkcji, w sierpniu królować będzie kino familijne, a w nim takie produkcje jak „Bella i Sebastian 3”, „Cudowny chłopak”, „Chłopiec z burzy” oraz „Mój przyjaciel orzeł”. To na tych seansach będzie można zrobić zdjęcie, które powalczy o kolejne nagrody ufundowane przez Śnieżkę. Regulamin akcji dostępny jest na stronie: sniezka.pl oraz mokdebica.pl.

Śnieżka wspiera „Kino letnie” regularnie od 2016 roku. Organizatorem wydarzenia jest Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.