Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

„Solidarność” 1980- 2020. Pokolenia. Konkurs na projekt gry planszowej dla dzieci, młodzieży i rodzin.

Organizatorami konkursu są Wojewoda Podkarpacki oraz Podkarpacki Kurator Oświaty. Współorganizatorami – Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Rzeszowie oraz Region Rzeszowski NSZZ „Solidarność”. 

Cele konkursu:

  • Edukacja historyczna na kanwie najnowszych dziejów Polski, uwzględniająca
    w szczególności miejsce i rolę NSZZ „Solidarność” w odzyskaniu niepodległości przez Polskę (załącznik nr 3.).

  • Twórcze upamiętnienie 40. rocznicy powstania NSZZ „Solidarność”.
  • Ożywienie międzypokoleniowego dialogu i budowanie tożsamości narodowej.
  • Pobudzenie kreatywności.

PLIKI DO POBRANIA:

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.