Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Trzech kierowców straciło prawa jazdy za przekroczenie prędkości

W środę trzech kierowców przekroczyło dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym w Lipinach. Mężczyźni stracili prawa jazdy. Funkcjonariusze apelują o rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Wczoraj na terenie miejscowości Lipiny, trzech kierowców straciło prawa jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym.

Pierwszym z nich był 39-letni mieszkaniec Lipin, który kierując volvo, przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 51 km/h.

Następnie policjanci zatrzymali prawo jazdy 34-letniemu mieszkańcowi Szafranowa, mężczyzna jechał skodą 104 km/h. Kolejnym kierującym, który stracił uprawnienia do kierowania tego dnia, był 31-letni obywatel Ukrainy.

Mężczyzna w Lipinach, w terenie zabudowanym, jechał audi z prędkością 103 km/h.

Kierującym zostały zatrzymane uprawnienia do kierowania na najbliższe 3 miesiące.

źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.