Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Trzy lata temu na dębickim Rynku żołnierze złożyli przysięgę

146 żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej złożyło 16 lipca 2017 roku na dębickim Rynku przysięgę wojskową. Uroczystości na dębickim Rynku zakończyła defilada wojska z udziałem 600 żołnierzy. Tego dnia po blisko 16 letniej przerwie wojsko wróciło do Dębicy.

Więcej o tym wydarzeniu TUTAJ

Poniżej przypominamy to wydarzenie w relacji filmowej portalu ziemiadebicka.pl

Zapraszamy do subskrybowania naszego kanału na YT.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.