Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Wójt Gminy Jodłowa nie jest zarażony koronawirusem

„Szanowni Państwo !

Czas kwarantanny już się kończy… Właśnie otrzymałem wynik badania, z którego wynika, że nie jestem zakażony wirusem SARS-CoV-2 .

Każdemu również życzę takiej dobrej wiadomości. Z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim tym, którzy wspierali mnie i moją rodzinę w tym trudnym okresie. Dziękuję za te wszystkie miłe słowa i pomoc, które pozwoliły mi spokojnie wytrwać ten tydzień.

Drodzy Państwo!

W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo minimalizujmy ryzyko zakażenia. Pandemia wciąż zbiera duże żniwo. Zatem stosujmy się do zaleceń w tym zakresie, a z możliwości korzystajmy rozsądnie. Wspólnie możemy wiele.Zatem z zapałem, pełny energii wracam w najbliższych godzinach do pracy.

Wszystkim życzę takiego wyniku… i mnóstwa zdrowia

Wójt Gminy Jodłowa Jan Janiga” – napisał na profilu FB Gminy Jodłowa wójt Jan Janiga.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.