Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Znalazła portfel, a w nim trzy tysiące złotych i karty bankomatowe. Znalezisko oddała policjantom

Postawą godną naśladowania wykazała się mieszkanka Ropczyc, która znalazła leżący na ulicy portfel. Zgubę wraz z całą zawartością przekazała policyjnemu patrolowi. Dzięki tej wzorowej postawie prawie 3 tys. zł., które znajdowało się w portfelu, jeszcze tego samego dnia wróciło do swojego właściciela.

W sobotę w Ropczycach po godz. 22 do policjantów ruchu drogowego, którzy pełnili służbę na terenie miasta podeszła kobieta i oświadczyła, że na jednej z ulic znalazła portfel. Wewnątrz znajdowały się dokumenty, karty bankomatowe, a także prawie 3 tys. zł. Jak się okazało, już chwilę później do mundurowych po zgubę zgłosił się właściciel.

Postawa kobiety zasługuje na uznanie i stanowi wzór do naśladowania. Dzięki jej zachowaniu mieszkaniec Ropczyc odzyskał swoje pieniądze i dokumenty.

Źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.