Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Aleksander Mazur, najlepszy maturzysta w Polsce 2020 o Gali „Matura na 100 procent”

W najbliższy piątek, 25 września Olek Mazur, absolwent Zespołu Szkół nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Dębicy i najlepszy maturzysta w Polsce w 2020 roku online weźmie udział w Gali VII edycji Ogólnopolskiego Projektu „Matura na 100 procent”, która odbędzie się w Katowicach.

„Bardzo się cieszę z wyróżnienia, niestety nie będę mógł stawić się osobiście na gali, która w tym roku będzie tylko wirtualna z powodu pandemii. W ubiegłych latach była to dwudniowa gala, organizowana z dużym rozmachem, ale w tym roku niestety razem z innymi laureatami będziemy mogli tylko oglądać ją z domów” – mówi Aleksander Mazur .

Taka formuła gali w związku z pandemią będzie miała miejsce po raz pierwszy. Podczas gali prowadzący przedstawi 24 laureatów, natomiast po gali odbędzie się wideokonferencja laureatów z mediami.

Aleksander Mazur, absolwent dębickiego „Kwiatka”, klasy o profilu matematyczno – informatycznym zdobył najwyższy z możliwych do osiągnięcia wynik z matematyki podstawowej i matematyki rozszerzonej – po 100 % i 100% z języka angielskiego podstawowego zdobywając tytuł najlepszego maturzysty w Polsce w roku 2020.

„To wyróżnienie stanowi dla mnie ogromną motywację do dalszej ciężkiej pracy na studiach i powoduje, że z optymizmem patrzę w przyszłość i liczę na kolejne sukcesy” – dodaje Aleksander.

Transmisja Gali rozpocznie się 25 września o godz. 12.00.

Link do transmisji poniżej .

Przeczytaj także: Aleksander Mazur: Oprócz matematyki lubię podróże, piłkę nożną i gry komputerowe

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.