Previous
Next
Previous
Next

Aleksandra Działo – stypendystka Miasta Dębica

Aleksandra Działo – reprezentowała Szkołę Tańca i Ruchu „SOUL DANCE”, obecnie uczęszcza do Prima Akademia Tańca w Rzeszowie, w 2019 roku zdobyła tytuł Mistrzyni Świata w duecie Artistic Show Dance Juveniles

Federacji WADF, wicemistrzyni Europy w duecie  Federacji IDO w Rosji, trzykrotna  Mistrzyni Polski w kategorii: duet, mała grupa, formacja oraz druga wicemistrzyni Polski  Federacji IDO w Raszynie, finalistka 

Mistrzostw Świata IDO Word Show Dance Chapionships, finalistka Mistrzostw Europy Word Chapionships Artistic Dance, od wielu lat wielokrotna mistrzyni świata, Europy i Polski.

Aleksandra jest stypendystką Miasta Dębica z zakresu twórczości artystycznej i upowszechniania kultury.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.