Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Alicja Wojnarowska-stypendystka Miasta Dębica

Alicja Wojnarowska członek Grupy Artystycznej SAFO oraz Teatru FERMENT działających przy MOK w Dębicy, w 2019 roku zdobyła pierwsze miejsce na Ogólnopolskim Przeglądzie  Etiud Teatralnych w Jaworznie, zdobywczyni Głównej Kobiecej Nagrody Aktorskiej w Ogólnopolskich Konfrontacjach Teatralnych „Laboratorium Teatru” w Łomży, finalistka Ogólnopolskiego Festiwalu Małych Form Teatralnych „Arlekinada” w Inowrocławiu, Laureatka eliminacji Podkarpackiego Festiwalu Piosenki „Śpiewaj razem z nami”, zajęła drugie miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Malownicza podróż dookoła świata”. Laureatka wielu konkursów ogólnopolskich, wojewódzkich.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.