Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Bartosz Nosal – stypendysta Miasta Dębica

Bartosz Nosal – zawodnik Dębickiego Klubu Kolarskiego „Gryf”, w 2019 roku zdobył pierwsze miejsce w klasyfikacji Generalnej Podkarpackiej Ligii Rowerowej, zdobył pierwsze miejsce w mistrzostwach Powiatu Dębickiego  w kolarstwie górskim w ramach Podkarpackiej Ligii Rowerowej w formule XC, zajął pierwsze miejsca w formule XC w kategorii junior młodszy w Łysej Górze,  Dębicy, Jedlicze, Bóbrka i Dukli, uczestnik Pucharu Polski i Mistrzostw Polski MTB XC.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.