Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Brawo dla młodzieży z „Mechanika” i Hufca Pracy !

Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Dębicy oraz młodzież Hufca Pracy w Dębicy w ramach realizacji zadań prosołecznych dla lokalnego środowiska wzięła udział w akcji mycia i sprzątania przystanków Miejskiej Komunikacji Samochodowej. Uczniowie „Mechanika” w pierwszej kolejności zajęli się odnowieniem przystanku MKS przy ul. Rzeszowskiej w bezpośrednim sąsiedztwie swojej szkoły.

„Dziękujemy naszej młodzieży za wzięcie udziału w przedsięwzięciu którego celem było odnowienie przystanku przy ul. Rzeszowskiej obok naszej szkoły. W akcji wzięli udział chętni do takiej aktywności społecznej uczniowie. Przeprowadzone przedsięwzięcie przyczyniło się do bezinteresownego zaangażowania młodzieży na rzecz dobra wspólnego. Zwiększyła się estetyka miasta, a zwłaszcza teren przyległy do Zespołu Szkół Zawodowych w Dębicy” – mówi przedstawiciel Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dębicy.

Wspólna inicjatywa młodzieży i opiekunów z Hufca Pracy w Dębicy, którzy byli inicjatorami całej akcji, Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Dębicy oraz Centrum Integracji Społecznej w Dębicy pokazuje, że współpraca między różnymi instytucjami, współpraca ludzi w różnym wieku oraz z różnym doświadczeniem życiowym przynosi bardzo wymierne korzyści zarówno dla wszystkich zaangażowanych, jak i całego środowiska lokalnego.

W ramach realizowanego projektu młodzież z „Mechanika” i Hufca Pracy Dębicki nawiązała współpracę z Centrum Integracji Społecznej w Dębicy, które w ramach reintegracji zawodowej i społecznej, realizuje m.in zadania powierzone przez Gminę Miasto Dębica. Wśród nich jest bieżące utrzymanie porządku i czystości na przystankach miejskich.

Fot. Adrianna Zając, wychowawca HP Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.