Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Gabriel Blezień - stypendysta Miasta Dębica

Gabriel Blezień – zawodnik UKS MORSY, reprezentant Polski, w 2019 roku zdobył 6 miejsce na Mistrzostwach Europy Juniorów w boksie, zdobył wicemistrzostwo Polski w Konie, mistrz podkarpacia, mazowsza, lubelszczyzny, zdobywca „Złotej Rękawicy Wisły” w Międzynarodowym Turnieju Bokserskim, najlepszy sportowiec wśród juniorów Powiatu Dębickiego, uczestnik wielu turniejów międzynarodowych i krajowych. 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.