Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Jakby był Batmanem to by sobie sam poradził. Nietoperza, który utkwił w kominie uratowali strażacy

Uwięzionego w kominie nietoperza uwolnili strażacy (fot. OSP Kędzierz)

Nietypową akcję ratowniczą przeprowadzili strażacy z OSP Kędzierz. Późnym wieczorem zostali wezwani do domu, gdzie w kominie utknął nietoperz.

Uwięzione zwierze udało się oswobodzić, a nietoperz pewnie żałował że nie jest Batmanem. Bo Batman może wszystko i zawsze ratuje siebie sam … A jak Batman nie daje rady, to trzeba prosić o pomoc strażaków!

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.