Koronawirus u pracowników Urzędu Gminy w Czarnej

„Wójt Gminy Czarna informuje, że w związku z potwierdzonymi przypadkami koronawirusa u pracowników, Urząd Gminy w Czarnej zostaje zamknięty dla interesantów od 29-09-2020 roku (wtorek) do 02-10-2020 roku (piątek).

W sprawach związanych ze sporządzeniem aktu zgonu należy się kontaktować z Kierownikiem USC pod nr. tel. 664-213-489.

Wszystkie informacje dotyczące pracy Urzędu będą na bieżąco podawane na stronie internetowej Gminy” – informuje na swojej stronie internetowej UG Czarna.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.