Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kraj. Nietrzeźwy jechał motorowerem z równie nietrzeźwą pasażerką, do której ma zakaz zbliżania się! Jechali razem kupić alkohol!

Policjanci z Posterunku Policji w Trzeszczanach zatrzymali 40-letniego kierowcę motoroweru, który poruszał się tzw. wężykiem. Kierujący miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Okazało się, że mężczyzna na swoim jednośladzie wiózł 38-letnią pasażerkę, która również była nietrzeźwa i do której mężczyzna ma sądowy zakaz zbliżania się.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Nieledew. Policjanci z Posterunku Policji w Trzeszczanach zauważyli jadącego drogą motorowerzystę. Pojazd poruszał się „wężykiem” więc funkcjonariusze postanowili zatrzymać kierowcę do kontroli drogowej.

Po zatrzymaniu okazało się, że 40-letni mężczyzna ma blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo na jednośladzie przewoził pasażerkę. 38-letnia kobieta miała również blisko 2 promile alkoholu. Ciekawy w tym zdarzeniu jest fakt, że 40-letni motorowerzysta ma sądowy zakaz zbliżania się do kobiety, którą przewoził pojazdem. Sam motorower jest własnością 38-latki. Oboje tłumaczyli policjantom, że tego dnia byli na imprezie i jechali wspólnie do sklepu, żeby dokupić alkoholu.

Teraz mężczyzna odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości przed sądem.

Źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.