Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kraj. Pień drzewa spadł z ciężarówki wprost na rowerzystę

Łyżka koparki uderzyła w przejeżdżającą ciężarówką załadowaną wałkami drewna opałowego. Jeden z drewnianych kloców spadł uderzając w rowerzystę. Kierujący jednośladem 69-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Szczegółowy przebieg wypadku wyjaśniają policjanci.

Do wypadku doszło na drodze powiatowej w miejscowości Zubowice Kolonia. Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci wstępnie ustalili, że operator koparko- ładowarki wykonywał parce ziemne w przydrożnym rowie. Składając ramię koparki zahaczył łyżką o jadący drogą samochód ciężarowy marki MAN z przyczepą. To spowodowało, że ładunek na ciężarówce – wałki drewna opałowego, przesunął się, a jeden z nich spadł wprost na przejeżdżającego drogą rowerzystę.

Kierujący jednośladem 69-letni mieszkaniec gminy Komarów Osada z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że operator koparki, 37-latek gminy Stary Zamość i 38-letni kierowca ciężarówki byli trzeźwi. Trzeźwy był również kierujący jednośladem.

Na miejscu wypadku policjanci dochodzeniowo – śledczy wykonali czynności procesowe. Prowadzone w tej sprawie postępowania pozwoli ustalić szczegółowy przebieg zdarzenia oraz jego okoliczności.

starszy aspirant Dorota Krukowska – Bubiło

Źródło: Lubelska Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.