Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kraj. Ukradł telewizor w markecie i z wielkim pudłem chciał uciekać na rowerze

Zarzut kradzieży w warunkach recydywy usłyszał 43 latek z Puław, który w markecie w Puławach ukradł telewizor. Próbował uciec, odjeżdżając rowerem. Mężczyznę zauważyli pracownicy ochrony, gdy z wielkim pudłem minął bramki i wyszedł niepostrzeżenie ze sklepu. Za swój czyn puławianin odpowie przed sądem.

Do zdarzenia doszło wczoraj, w jednym z marketów w Puławach. Pracownicy ochrony zauważyli mężczyznę, który minąwszy bramki bezpieczeństwa wyszedł ze sklepu z telewizorem w wielkim pudle. Natychmiast ruszyli za nim. Mężczyzna szybko wsiadł na rower, który miał przygotowany na zewnątrz i próbował odjechać. Został ujęty przez pracowników. Okazało się, że w pudle był telewizor za blisko tysiąc złotych, a dodatkowo z kieszeni wypadły mężczyźnie kombinerki, również zabrane ze sklepu.

Na miejsce przyjechali policjanci, którzy zatrzymali mężczyznę. Okazał się nim być 43 latek z Puław, dobrze znany puławskim mundurowym. Mężczyzna usłyszał już zarzut i został przesłuchany. Ze względu na podobne przestępstwa, których dokonał w przeszłości, będzie odpowiadał w warunkach recydywy.

podkomisarz Ewa Rejn-Kozak

Źródło: Lubelska Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.