Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kraj. Włamywacz na miejscu zostawił portfel z dokumentami.

Policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży z włamaniem, do których doszło na terenie ogródków działkowych w Chełmie. Mężczyzna w pobliżu jednej z altanek zostawił portfel z dokumentami. Okazał się nim 27-latek, który poszukiwany był też do odbycia kary pozbawienia wolności. Funkcjonariusze odzyskali część skradzionego mienia.

Kryminalni z KMP w Chełmie zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który pięciokrotnie włamał się do domków na terenie ogródków działkowych w Chełmie. Do zdarzeń tych doszło w ostatnich dniach sierpnia. Na miejscu w pobliżu jednej z altanek znaleziony został portfel z dokumentami, co pomogło w typowaniu sprawcy. Pokrzywdzeni oszacowali wartość strat na kwotę ponad 2 tys. zł.

Policjanci odzyskali część skradzionego mienia. Ustalili też, że mężczyzna był poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności w łącznym wymiarze 1,5 roku za przestępstwa przeciwko mieniu i wymiarowi sprawiedliwości.

Wczoraj 27-latkowi zostały przedstawione zarzuty kradzieży z włamaniem, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Został też doprowadzony do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.

E.C

Źródło: Lubelska Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.