Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Magda Świerk z II LO w finale Olimpiady Solidarności

Magdalena Świerk, uczennica klasy 3d w II Liceum Ogólnokształcącym w Dębicy zajęła drugie miejsce w wojewódzkim etapie Olimpiady Solidarności „Dwie Dekady Historii” i awansowała do etapu finałowego Olimpiady, gdzie w Szczecinie w grudniu będzie reprezentować Podkarpacie.

Uczennicę do Olimpiady przygotował nauczyciel historii Mariusz Wiech.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.