Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Mimo ciągłego deszczu rzeki nie sprawiają zagrożenia. Jedynie w okolicach Pilzna dziś rano Wisłoka przybrała ponad 30 cm.

Deszcz pada kolejny dzień i potrwa to jeszcze co najmniej do piątku. Ale rzeki w regionie nie sprawiają zagrożenia. Woda w kilku z nich nieznacznie się podniosła, ale są nie są to groźne stany. Jedynie w okolicach Pilzna Wisłoka dziś rano przybrała około 40 cm. Generalnie wszystki rzeki w regionie utrzymują się dużo poniżej stanów ostrzegawczych.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.