Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Nadia Śliwa – stypendystka Miasta Dębica

Nadia Śliwa reprezentuje Szkołę Tańca i Ruchu „SOUL DANCE”, w 2019 roku zdobyła tytuł solowej Mistrzyni Świata Female Juniors Artistic w Word Chapionships WADF oraz dwukrotny tytuł Mistrzyni Świata w duecie Female Juniors Artistic i Contemporary Ballet w Word Chapionships WADF w Płocku, zdobywczyni Pucharu Świata, tytułu mistrzyni Europy w duecie i drugiej wicemistrzyni Europy solo podczas IDO European Show Dance Championship and Word Ballet, Modern 7 Contemporary Cups w Rosji, trzykrotna mistrzyni Polski solistek, dwukrotna mistrzyni Polski w duecie Mistrzostw Polski Federacji WADF w Białych Błotach, od wielu lat wielokrotna mistrzyni świata, Europy i Polski.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.