Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Nowe sukcesy „A”

Międzypokoleniowe Spotkania Teatralne zaowocowały III miejscem dla monodramu „A” w wykonaniu Alicji Wojnarowskiej. Jury w protokole konkursowym pokreśliło, iż dostrzegło wrażliwość i świadomość młodej aktorki zderzającej się z tematem choroby, śmierci i zapominania, a także urodę plastyczną spektaklu i perfekcyjną kontrolę reżyserki nad scenicznymi znakami.

W dniach 16-20 września w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli miały miejsce Relacje – V Międzypokoleniowe Spotkania Teatralne. Spośród 38 propozycji z całej Polski zaproszonych do udziału w festiwalu zostało 9 spektakli, w tym monodram „A” w wykonaniu Alicji Wojnarowskiej.

Ala miała okazję nie tylko zaprezentować swój spektakl tamtejszej publiczności, ale także wziąć udział w twórczych dyskusjach na temat prezentowanych tego dnia spektakli. Teatralnym działaniom przyglądało się jury w składzie: Modest Ruciński (aktor filmowy, teatralny i dubbingowy), Joanna Holcgreber (aktorka teatralna związana z Ośrodkiem Praktyk Teatralnych ,,Gardzienice”), Katarzyna Maternowska (aktorka), Łukasz Drewniak (krytyk teatralny).

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.