Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Od 4 września zamknięte będzie skrzyżowanie ulic: Kwiatkowskiego i Północna

W związku z prowadzonymi pracami przebudowy ulicy Kwiatkowskiego w Dębicy od dnia 4 września 2020 r. na skrzyżowaniu ulic Północnej i Kwiatkowskiego przejazd będzie niemożliwy.

Ruch przez ulicę Kwiatkowskiego będzie zapewniony natomiast w dwóch kierunkach od ronda NSZZ „Solidarność” (przy ul. 1 Maja) do ronda Stefana Bartusia (przy ul. Krakowskiej). Prace potrwają do połowy września br.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.