Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Przejazd kolejowy w Brzeźnicy będzie zamknięty przez blisko miesiąc

W ramach prowadzonych prac przez Przedsiębiorstwo Napraw i Utrzymania Infrastruktury Kolejowej przejazd kolejowy w ciągu drogi powiatowej nr 1284R w Brzeźnicy ul. Kolejowa będzie zamknięty od godziny 7:00 dnia 28.09.2020r. do dnia 19.10.2020r. 

Wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu, która została przedstawiona na powyższym zdjęciu.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.