Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Rada Miejska w Dębicy nie wyraziła zgody na zaciągnięcie kredytu długoterminowego

Podczas dzisiejszej, nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej w Dębicy radni nie wyrazili zgody na zaciągnięcie kredytu długoterminowego w kwocie 5 milionów złotych.

Kredyt długoterminowy w kwocie 5 milionów złotych miał zostać przeznaczony na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań na spłatę kredytów (2 380 000 zł) oraz finansowanie planowanego deficytu budżetu
( 2 620 000).

Za zaciągnięciem głosowało 9 radnych, 10 było przeciw, 1 wstrzymał się , 1 był nieobecny.

Dzisiejsza sesja trwała 20 minut.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.