Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Region. Dwie 15- latki wspólnie okradły kilka sklepów w galerii handlowej

Dwie 15-latki zostały przyłapane na kradzieży kosmetyków, a także odzieży i artykułów biurowych w jednej z galerii handlowych. Policja sprawdza czy nastoletnie złodziejki mają na swoim sumieniu więcej podobnych przestępstw.

Dwie 15-latki wpadły na gorącym uczynku, kiedy w jednej z drogerii mieszczących się w galerii handlowej próbowały wynieść kosmetyki warte w sumie ponad 700 złotych.

Zostały jednak ujęte przez pracownika ochrony, który zorientował się o przestępczych zamiarach nastolatek i na miejsce wezwał policję.W trakcie sprawdzenia podręcznego bagażu dziewcząt, oprócz skradzionych w drogerii kosmetyków, policjanci wujawnili również odzież i artykuły biurowe pochodzące z innych sklepów znajdujących się na terenie galerii.

Policjanci ustalili, że obie dziewczyny okradły kilka różnych sklepów, a łączna wartość skradzionego mienia to ponad 1500 złotych. Zebrane w sprawie materiały zostaną przekzane do sądu rodzinnego, który po ich analizie zadecyduje o dalszym losie 15-latek.

Źródło: KPP Bochnia

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.