Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Słynny aktor Stanisław Brudny odwiedził Latoszyn Zdrój. Przed wojną jeździł tu z Pilzna furmanką na lecznicze kąpiele.

„Przyjeżdżając do naszego Uzdrowiska, możecie państwo spotkać znanych i ciekawych ludzi👌🥰 Od poniedziałku gości u nas pochodzący z Pilzna, wybitny polski aktor teatralny, filmowy i dubbingowy, pan Stanisław Brudny👍🎭📽️🎙️🎞️✨Jest to dla nas ogromny zaszczyt, ponieważ pośród tylu Uzdrowisk w Polsce, właśnie nasze najmłodsze, przypadło panu Stanisławowi do gustu najbardziej🌊🏞️🍀 Jak sam powiedział, to miejsce jest mu znane od małego. Już jako kilkuletnie dziecko przyjeżdżał z Pilzna, do Latoszyńskich Łazienek, razem ze swoją ciocią, cierpiącą na niedowład nóg, które tu właśnie wyleczyła🌀🛀🤸 Przyjazdy były bardzo atrakcyjne dla małego dziecka, ponieważ pan Stanisław przyjeżdżał na furmance, to tak jak by jechał dzisiejszą taksówką🐴🚖🐎Doskonale pamięta pierwsze Uzdrowisko i klimat jaki tu panował a teraz wspomnienia z dzieciństwa wróciły. 💧🌲🌄🌳🚴🌊🌅Jest zachwycony tym miejscem i cieszy się ogromnie, że udało się je reaktywować 👍👌Jest pełen podziwu i uznania dla ludzi, którzy przyczynili się do odbudowy tego cudownego miejsca👍🥰👌🏞️🌊Pobyt w Latoszynie-Zdroju, to to dla pana Stanisława, również pobyt sentymentalny, powrót do zdrowia i młodości 🚴🏊💪Dziękujemy🍀🌺🌿Zachęcamy do odwiedzenia nas w Latoszynie-Zdroju 🌊🌺🥰 – brzmi wiadomość na profilu FB Latoszyna Zdroju.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.