Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Stypendia dla najzdolniejszych uczniów za rok 2019 przyznane

10 stypendiów w zakresie osiągnięć sportowych oraz 8 stypendiów
w zakresie osiągnięć artystycznych przyznały powołane do wyłonienia tegorocznych stypendystów kapituły konkursowe.

Stypendia sportowe i artystyczne przyznawane są od 2009 roku i otrzymują je uzdolnieni uczniowie, którzy osiągają wybitne wyniki w dziedzinie sportu, twórczości artystycznej oraz upowszechniania kultury, a także promują miasto na szczeblu krajowym i międzynarodowym.

Wyróżnione osoby będą otrzymywać stypendium przez okres 10 miesięcy od września 2020 r. do czerwca 2021 r. w wysokości 300 zł. 

STYPENDYŚCI MIASTA DĘBICY ZA WYBITNE OSIĄGNIĘCIA W DZIEDZINIE  SPORTU: 

Julia Augustyn, Oskar Baniak, Hanna Biela, Gabriel Blezień, Jakub Bolek, Hubert Dęborowski, Jakub Lenczowski, Bartosz Nosal, Piotr Nykiel, Wiktoria Ryżany

STYPENDYŚCI MIASTA DĘBICY Z ZAKRESU TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ  I UPOWSZECHNIANIA KULTURY: 

Aleksandra Działo, Julia Krystek, Wiktoria Niedbalec, Karolina Olszewska, Andżelika Skrzypek, Nadia Śliwa, Alicja Wojnarowska, Julian Żabicki


– Serdecznie gratuluję wszystkim tegorocznym stypendystom wspaniałych osiągnięć w dziedzinie sportu i kultury. Dziękuję za piękne reprezentowanie Dębicy w kraju oraz poza granicami. Jestem niezwykle dumny, że nasze miasto może poszczycić się tak licznym gronem uzdolnionych sportowo i artystycznie młodych dębiczan. Niestety ze względu na pandemię koronawirusa nie możemy spotkać się osobiście w ratuszu podczas uroczystości wręczenia stypendiów. Jednak przesyłam wszystkim gratulacje oraz życzenia wielu kolejnych sukcesów, a także radości i zadowolenia ze swoich niezwykłych osiągnięć. Dziękuję również rodzicom i opiekunom za motywowanie swoich dzieci do ciągłego rozwoju i podejmowania nowych wyzwań. Życzę wszystkim powodzenia w nowym roku szkolnym! – mówi burmistrz Mariusz Szewczyk.

źródło: Urząd Miejski w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.