Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

W Nagoszynie cięknący hydrant przykryto żebrowaną rurą. O tej historii powstają już wiersze

W Nagoszynie tuż obok potoku Paternak stoi hydrant z którego leje się woda. Ku zaskoczeniu mieszkańców nie jest naprawiany, ale został przykryty żebrowaną rurą. Woda w rurze wciąż się leje i wpływa do przepływającego potoku. O tej historii powstał już wiersz „W Nagoszynie woda płynie”. Zamieścił go na swoim profilu Krzysztof Tylec.

https://www.facebook.com/krzysztoftylecnagoszyn/?modal=admin_todo_tour

Film z lejącą się z hydrantu wodą, który zakryto żebrowaną rurą można obejrzeć tutaj

https://www.facebook.com/krzysztoftylecnagoszyn/videos/714908549094772/?modal=admin_todo_tour

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.