W pożarze na fermie drobiu spłonęło 7 tysięcy indyków – ZDJĘCIA

Pożar na fermie drobiu w Żarówce gasiło kilkanaście jednostek straży (fot. OSP Radomyśl Wielki)

„Dnia 15.09.2020 r. o godzinie 23:21 zostaliśmy zadysponowani trzema zastępami do pożaru na fermie drobiu w miejscowości Żarówka.Po dojechaniu dwóch pierwszych zastępów naszej jednostki oraz rozpoznaniu przez nas sytuacji okazało się, że pożarem objęty jest w całości jeden z budynków fermy ” – piszą na swoim profilu strażacy z OSP Radomyśl Wielki.

(fot. OSP Radomyśl Wielki)

„Po dojechaniu pierwszych zastępów straży pożarnej na miejsce okazało się, że ogniem objęty jest jeden z budynków fermy. W środku znajdowało się około 7000 indyków. Niestety nie udało się ich uratować. Strażacy bardzo szybko zgasili pożar co zapobiegło przerzuceniu się ognia na stojący niespełna 10 metrów dalej bliźniaczy budynek, w którym także znajdowało się około 7000 indyków” – informuje na łamach nowiny24 bryg. Marcin Betleja, rzecznik prasowy Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej.

(fot. OSP Radomyśl Wielki)

(fot. OSP Radomyśl Wielki)

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.