Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

2,4 promila alkoholu w organiźmie miał 58-letni mieszkaniec Smarżowej którego zatrzymali policjanci z Brzostku

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Brzostku, zatrzymali nietrzeźwego kierowcę fiata. Okazał się nim 58-letni mieszkaniec Smarżowej. Mężczyzna odpowie teraz przed sądem.

W sobotnie południe w Smarżowej policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego fiatem brava. Mężczyzna został poddany badaniu na stan trzeźwości. Urządzenie wykazało 2,4 promila alkoholu w jego organizmie. 58-letni mieszkaniec Smarżowej odpowie teraz przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Pojazd po zakończeniu interwencji przekazano rodzinie.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Brzostku.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.