Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

34-latek który zaatakował pracownicę sklepu monopolowego w Dębicy odpowie za usiłowanie rozboju

Do policyjnego aresztu trafił 34-latek, który zaatakował pracownicę sklepu monopolowego w Dębicy. Chcąc wynieść alkohol, uderzył pokrzywdzoną w głowę butelką. Mężczyzna został ujęty przez innego klienta sklepu i przekazany policjantom. Teraz za usiłowanie rozboju odpowie przed sądem.

W poniedziałek wieczorem, dębiccy policjanci otrzymali zgłoszenie, że na ul. Rzeszowskiej, mężczyzna napadł na pracownicę sklepu z alkoholem. Policjanci natychmiast udali się we wskazane miejsce i zastali tam 21-letnią mieszkankę naszego miasta, która została zaatakowana podczas obsługiwania klienta. Z relacji pokrzywdzonej wynikało, że w trakcie obsługi klienta, została uderzona przez niego w głowę butelką. Mężczyzna chciał wynieść ze sklepu alkohol. Pomiędzy napastnikiem a kobietą doszło do szamotaniny.

Po zdarzeniu mężczyzna wybiegł ze sklepu. Chwilę później do sklepu przyszedł kolejny klient, który po wysłuchaniu relacji kobiety wybiegł za przestępcą. Po kilku minutach przyprowadził mężczyznę, w którym poszkodowana rozpoznała napastnika. Policjanci wylegitymowali zatrzymanego, okazał się nim 34-letni mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 2,6 promila alkoholu. Mężczyznę osadzono w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia i wyjaśnienia sprawy.

Dzisiaj przedstawiono mu zarzut usiłowania rozboju, do którego się przyznał i złożył wyjaśnienia. Sąd Rejonowy w Dębicy zdecydował o tymczasowym aresztowaniu 34-latka na 2 miesiące..    

źródło: KPP Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.