Dębica. W rejonie mostu na ulicy Kościuszki woda zbliża się do poziomu ostrzegawczego!

Most na Wisłoce
fot. archiwum

Wisłoka w Dębicy w okolicy mostu na ulicy Kościuszki dochodzi do poziomu trzech metrówvi zbliża się do poziomu ostrzegawczego. Od kilku godzin woda wciąż się podnosi, a niepokojące są też informacje dochodzące z górnego biegu rzeki. W Skurowej (gmina Brzostek) woda przekroczyła stan ostrzegawczy. Również w Jasle wody przybywa.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.