Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dom Kultury „Kosmos” ma nowego użytkownika

Firma Oponiarska Dębica S.A. zdecydowała się przekazać budynek Zakładowego Domu Kultury Kosmos Stowarzyszeniu Rodziców i
Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „Radość”.


Od listopada nowym użytkownikiem budynku Zakładowego Domu Kultury Kosmos przy ul. Lisa stanie się Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „Radość”. Właścicielem budynku jest Firma Oponiarska Dębica SA.

Jak mówi prezes FO Dębica, Leszek Szafran: „Chcemy, aby budynek nadal służył mieszkańcom naszego miasta, dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę ze Stowarzyszeniem Radość.

Zawsze mamy na celu wzmocnienie i rozwój lokalnej społeczności, a współpraca ze Stowarzyszeniem daje nam pewność, że nadal tak będzie. Stowarzyszenie swoimi osiągnięciami dowiodło, że w sposób właściwy wspiera osoby, które najbardziej potrzebują pomocy. Dzięki staraniom zespołu Stowarzyszenia niepełnosprawni stają się aktywnymi członkami społeczności, rozwijając się poprzez pracę na rzecz nas wszystkich.”


Paweł Morawczyński, Zastępca Prezesa Stowarzyszenia „Radość” dodaje: „Cieszę się, że znaleźliśmy dogodne miejsce na prowadzenie naszej społecznej działalności. Wierzę, że nowa siedziba pozwoli nam dalej rozwijać działalność i nieść wsparcie osobom potrzebującym”.
ZDK Kosmos został wybudowany w latach 50. XX wieku i od początku swojego istnienia był związany z FO Dębica SA, funkcjonując jako jeden z trzech domów kultury w Dębicy.

źródło: FO Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.