Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dwóch kierowców straciło prawo jazdy

Kierowcy opla oraz skody przekroczyli dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym. Mężczyźni stracili prawa jazdy. Funkcjonariusze apelują o rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Wczoraj w Strzegocicach oraz Bielowych, dwóch kierowców straciło prawa jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym. Jednym z nich był 33-letni mieszkaniec Krakowa, który kierując oplem, jadąc przez Bielowy, przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 55 km/h. Drugim kierowcą, który tego dnia stracił prawo jazdy, był 25-letni obywatel Słowacji. Mężczyzna w Strzegocicach jechał skodą z prędkością 103 km/h. Kierującym zostały zatrzymane uprawnienia do kierowania na 3 miesiące.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.