Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Gdzie to taki uroczy nieporządeczek jest? Poznajecie miejsce?

W pobliżu jednego z najbardziej odwiedzanych miejsc w Dębicy jest taki zakątek. Pety dziesiątkami leżą na ziemi, puste puszki po piwie walają się pod nogami. Rozpoznajecie gdzie to jest? A może są jakieś osoby odpowiedzialne za ten stan rzeczy?

Zobaczcie jak pięknie prezentuje się to miejsce na krótkim filmie.

https://www.facebook.com/ziemiadebicka/videos/636634537050366

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.