Koronawirus: pozytywny wynik testu u ks. Bartłomieja z parafii w Zasowie

„Informujemy, że Ks. Bartłomiej przebywa od wtorkowego wieczoru w izolacji. Dzisiaj otrzymał wynik pozytywny na obecność koronawirusa. Do wtorku 20 października będzie przebywał na kwarantannie.


Decyzją Sanepidu również Ks. Proboszcz został objęty kwarantanną do środy włącznie.

W związku z tym w Dąbiu od poniedziałku do soboty Mszy św. nie będzie. Prosimy odprawić samo Nabożeństwo Różańcowe. Zapowiedziane intencje Ks. Bartłomiej odprawi na plebanii.

Prosimy o zrozumienie. W Zasowie natomiast codziennie będzie Msza Święta. Intencje Ks. Proboszcza będą odprawiane przez innego księdza. Intencja zapowiedziana na środę w Dąbiu, (z róży Doroty), będzie odprawiona w Zasowie” – informuje na swojej stronie internetowej parafia św. Stanisława MB w Zasowie

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.