Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kraj. Chciał udusić dwa szczeniaki w foliowej torbie

W sobotę małżeństwo policjantów w czasie rekreacyjnej przejażdżki rowerami udaremniło zabicie dwóch szczeniaków. Nietrzeźwy mężczyzna usiłował udusić je w foliowej torbie. Dzięki szybkiej i skutecznej reakcji pary policjantów, zwierzaki przeżyły i są bezpieczne. Natomiast sprawca został zatrzymany. Szczeniakami zaopiekowała się czuła na cierpienie zwierząt para funkcjonariuszy.

W sobotę małżeństwo postanowiło aktywnie spędzić wolny czas wybierając się na rowerową przejażdżkę po okolicy. W jednej z miejscowości na terenie gminie Nowodwór zauważali, iż mężczyzna usiłuje zabić dwa małe szczeniaki, dusząc je w foliowej torbie. Funkcjonariusze próbę tą skutecznie udaremnili a na miejsce wezwali miejscowych policjantów. Sprawca 40-letni mieszkaniec gminy Nowodwór został zatrzymany. W chwili zdarzenia znajdował się w stanie nietrzeźwości. Teraz odpowie przed Sądem za znęcanie się nad zwierzętami, grozi mu nawet do 3 lat więzienia. Szczeniakami zaopiekowała się czuła na cierpienie zwierząt para funkcjonariuszy.

Oboje małżonkowie są funkcjonariuszami policji, on służy w Komendzie Powiatowej Policji w Otwocku, ona na co dzień pracuje w Komendzie Stołecznej Policji.

starszy aspirant Radosław Żmuda

Źródło: Lubelska Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.