Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

„Mali Igloopolanie” beneficjentami programu EtoPolska 2020

Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy znalazł się w gronie 293 beneficjentów, którzy otrzymali dofinansowanie ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu EtnoPolska 2020. Środki w wysokości 37 000
zł zostały przeznaczone na zakup strojów dla Zespołu Pieśni i Tańca „Mali Igloopolanie”.


Grupa starsza „Małych Igloopolan” zyskała 10 kompletnych strojów żywieckich, damskich oraz męskich, a także niezbędne elementy: police (laski pasterskie), warkocze, obuwie oraz pasy. Stroje i elementy strojów,
tj. police(laski pasterskie), kierpce oraz pasy żywieckie, zostały wykonane przez osoby zamieszkujące teren żywiecki, wychowane w jego kulturze i tradycji.

„Mali Igloopolanie” wzbogacili się o kolejną, niezwykle atrakcyjną pozycję repertuarową, dzięki temu będą mogli prezentować kulturę pięknego regionu żywieckiego.

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu EtnoPolska 2020.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.