Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Miasto zakupiło bezdotykowe termometry cyfrowe na podczerwień dla dębickich szkół

W ramach działań przeciw kryzysowych związanych z pandemią koronawirusa Miasto Dębica zakupiło i przekazało do dębickich szkół podstawowych i miejskiego żłobka bezdotykowe termometry cyfrowe na podczerwień. Koszt wyposażenia w termometry 11 placówek oświatowych na terenie Dębicy wyniósł 3.139 złotych.

Bezdotykowe termometry cyfrowe zostały zakupione dla poszczególnych jednostek organizacyjnych w celu pomiaru temperatury ciała u pracowników, petentów i innych osób znajdujących się na terenie szkoły.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.