Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

MKS Dębica: w związku z wprowadzonymi ograniczeniami autobusy nie będą zabierały o określonej godzinie pasażerów

„UWAGA PASAŻEROWIE ❗️❗️❗️❗️

W związku z wprowadzonymi ograniczeniami informujemy, że autobusy🚌 linii Nr 5 (odjazd ze Straszęcina 7:27) i linii Nr 16 (odjazd ze Straszęcina 7:22)❌ nie będą do odwołania zabierały pasażerów z miejscowości Straszęcin.

Do dyspozycji pasażerów ze Straszęcina pozostają kursy 🚌linii Nr 3 o godzinie 7:00 oraz 7:20 pozwalające dotrzeć w okolice szkół średnich zlokalizowanych na terenie Dębicy.

Przepraszamy za utrudnienia” – informuje na swoim profilu na FB MKS Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.