MOSIR Dębica : Apel o ograniczenie ilości rodziców podczas zajęć sportowych dzieci

„Ze względu na sytuację epidemiologiczną w naszym regionie i kraju, uprzejmie prosimy aby maksymalnie ograniczyć ilość rodziców/opiekunów przebywających na obiektach podczas zajęć sportowych swoich dzieci.

W naszym wspólnym interesie jest, aby nasze dzieci i ich trenerzy byli zdrowi i aby zajęcia sportowe mogły odbywać się jak najdłużej.

Epidemiolodzy apelują, aby ograniczyć przebywanie w dużych grupach. Dlatego prosimy, żeby po podwiezieniu dziecka na zajęcia nie pozostawać na obiektach. Dotyczy to wszystkich zajęć sportowych, w szczególności zajęć na basenach i halach sportowych.

Zdaję sobie sprawę, że są dzieci małe, niesamodzielne i dzieci niepełnosprawne, gdzie ta opieka jest niezbędna. Pozostałe dzieci uwierzcie mi Państwo, będą zadowolone, że mogą być samodzielne.

Będą przez to budować swoje poczucie wartości i odpowiedzialności. Z góry dziękuję wszystkim rodzicom/opiekunom za mądrą i odpowiedzialną postawę.” – apeluje Marta Pawełko-Tokarz, Dyrektor MOSiR Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.