Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Dębicy-Latoszynie: Ks. Mateusz jest zdrowy. Testy na COVID wyszły ujemne

Na profilu FB parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Latoszynie ukazał się komunikat dotyczący stanu zdrowia dwóch księży u których podejrzewano zakażenie koronawirusem.

„Drodzy Parafianie!!

Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni za to, że w tym niełatwym dla nas wszystkich czasie pamiętaliście w modlitwach o ks. Mateuszu i ks. Marcinie którzy w ostatnich dniach objęci byli kwarantanną także o pozostałych kapłanach. Z całego serca wypowiadamy BÓG ZAPŁAĆ.

Dziękujemy za to, że przestrzegacie zaleceń sanitarnych tj. zakrywacie usta i nos, dezynfekujecie ręce i miejsca w kościele oraz zachowujecie między sobą dystans. Z wielką radością informujemy Was, że ks. Mateusz jest zdrów i w najbliższy wtorek kończy kwarantannę. Pozostali księża dla Waszego Kochani bezpieczeństwa jak i własnego dobrowolnie poddali się testowi, wynik którego jednoznacznie wskazał , że nie są zakażeni.

KOCHANI. Zapewniamy Was wszystkich, że udział w nabożeństwach w naszym kościele jest całkowicie bezpieczny.

Z pozdrowieniami Wasi Kapłani”

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.