Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Pilzno. Proboszcz parafii św. Jana Chrzciciela zarażony koronawirusem

„W związku z pozytywnym wynikiem testu na Covid – 19 ks. Proboszcza – on sam pozostaje przez jakiś czas w izolacji. Natomiast do środy włącznie księża Wikariusze mieszkający na plebani w Pilźnie poddani są kwarantannie.

Nie zmienia to porządku nabożeństw w kościele a część intencji Mszy św., w dany dzień kapłani będą celebrowali w budynku plebani.” – informuje na swojej stronie internetowej parafia pw. św. Jana Chrzciciela w Pilźnie.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.