Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Piotr Chęciek: mamy 350 łóżek w dębickim szpitalu z czego 100 jest zajętych przez pacjentów covidowych

„Nasz powiat jest jednym z trzech największych w woj. podkarpackim, jest w czołówce jeśli chodzi o liczbę zakażeń na mieszkańca. Ci mieszkańcy muszą trafiać do szpitala i być poddawani terapii tlenowej lub podłączeni pod respirator który jest już ostatecznością i ostateczną próba ratowania życia osoby i niestety nie zawsze ostatecznie udaną. Pamiętajmy, że potrzebujemy tych miejsc jak najbliżej naszych domów, żeby ci pacjenci, często starsi nie musieli być wożeni do odległych miejsc jak Sanok, Jarosław” – powiedział na sesji Piotr Chęciek, starosta powiatu dębickiego.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.