Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Region. Upojony alkoholem 47-latek przewrócił się na torach i zasnął. Pociąg przejechał nad nim nie powodując żadnych obrażeń

Upojony alkoholem 47-latek przewrócił się na torach i zasnął. Pociąg przejechał nad nim nie powodując żadnych obrażeń.

Ustalono, że w Kozłowie (pow. miechowski) 47 – latek znajdujący się pod silnym działaniem alkoholu przechodził przez torowisko w miejscu niedozwolonym. W pewnym momencie mężczyzna potknął się i upadł pomiędzy szyny. W tym czasie, w to miejsce nadjeżdżał pociąg relacji Kraków – Gdynia . Maszynista z odległości około 400 metrów zauważył leżącego mężczyznę i zaczął gwałtownie hamować. Z uwagi jednak na dużą prędkość pociągu, droga hamowania była bardzo wydłużona i pierwszy wagon przejechał nad mężczyzną.

47 – latek został wyciągnięty spod składu i przewieziony do szpitala w stanie upojenia alkoholowego, prawdopodobnie nieświadomy całego zdarzenia. Posiadał jedynie otarcia naskórka głowy w wyniku upadku, bo szczęśliwie nie miał kontaktu z pociągiem. Zdarzenie to spowodowało opóźnienie pociągu , a mężczyzna gdy wytrzeźwieje poniesie konsekwencje karne.

Źródło: Małopolska Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.