Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Trwa przebudowa ulicy Kawęczyńskiej

Z początkiem października rozpoczęły się prace na trzech odcinkach ul. Kawęczyńskiej. W ramach prac wykonywana jest nawierzchnia asfaltowa, a także regulowane są studzienki kanalizacji sanitarnej. Pracami objęte zostały trzy boczne odcinki ul. Kawęczyńskiej o długości: 400 mb, 90 mb, 220 mb.

Inwestycja realizowana jest ze środków przeznaczonych na bieżące utrzymanie dróg na terenie Dębicy, a jej wykonawcą jest Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe.

Dodatkowo, w ramach bieżącego utrzymania nawierzchni ulic w zakresie remontów cząstkowych oraz remontów nakładek asfaltowych, wykonywana jest modernizacja ul. Górzystej na odcinku 400 mb, która podobnie jak w przypadku ul. Kawęczyńskiej, polega na położeniu nowej nawierzchni asfaltowej oraz regulowaniu studzienek kanalizacji sanitarnej.

Remonty ulic mają na celu przede wszystkim zapewnienie płynności ruchu i bezpieczeństwa kierowców oraz pieszych, a także poprawienie estetyki osiedla. Prosimy o zachowanie ostrożności w rejonie prowadzonych prac, jednocześnie przepraszamy za powstałe utrudnienia w ruchu.

źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.