Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Urząd Gminy Jodłowa zamknięty do odwołania dla interesantów

„Szanowni Mieszkańcy Gminy i Interesanci Urzędu Gminy Jodłowa
W związku z rozwojem epidemii i dużym wzrostem zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2, w trosce o zdrowie i życie Wasze oraz pracowników Urzędu Gminy, od dnia 15 października 2020 r. do odwołania zostało wprowadzone ograniczenie działalności Urzędu Gminy Jodłowa poprzez zawieszenie przyjmowania interesantów.

Załatwianie spraw i udzielanie informacji odbywać się będzie telefonicznie oraz pocztą tradycyjną lub elektroniczną.

Ponadto wszelkie dokumenty można wrzucać do urny, która znajduje się na korytarzu Urzędu Gminy Jodłowa. Druki wniosków i innych dokumentów znajdują się na stoliku w budynku Urzędu Gminy.

Bezpośredni kontakt interesantów z pracownikami jest możliwy tylko w sprawach ważnych i pilnych, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. Podczas załatwiania tych spraw w jednym pomieszczeniu biurowym, w tym samym czasie, może przebywać nie więcej niż 1 interesant.

W/wym. ograniczenia nie stosuje się do:

1) dziecka do ukończenia 13. roku życia,

2) osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności, osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osoby z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osoby, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie,

3) osoby o ograniczonej możliwości prowadzenia własnych spraw w urzędzie,

4) osoby wymagającej pomocy tłumacza,

5) innej osoby, w przypadkach wynikających z odrębnych przepisów.

Wszystkie podjęte działania mają na celu zapobieganie rozpowszechnianiu się koronawirusa SARS-CoV-2 i zminimalizowanie zagrożeń, które ze sobą niesie. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i prosimy o wyrozumiałość.

Jednocześnie ponownie apeluję do Państwa o przestrzeganie obowiązujących ograniczeń, zakazów i nakazów. Proszę o podejmowanie działań mających na celu ograniczenie skutków epidemii, a w szczególności zakrywanie ust i nosa, częste dezynfekowanie i mycie rąk oraz zachowanie dystansu społecznego. Bądźmy odpowiedzialni i dbajmy o siebie oraz innych” – pisze na stronie UG Jodłowa Jan Janiga, wójt Gminy Jodłowa.

Urząd Gminy Jodłowa – dane kontaktowe:

Urząd Gminy Jodłowa

Jodłowa 1A

39-225 Jodłowa

województwo podkarpackie, powiat dębicki

tel. 14 683 30 53, 14 630 20 01

fax. 14 630 20 02

www.jodlowa.eu

BIP Urzędu Gminy: ugjodlowa.itl.pl/bip

e-mail: gmina.jodlowa@jodlowa.eu
ePUAP: /vkj10va32b/skrytka

nr konta bankowego 03 8589 0006 0031 0970 0101 0011

Urząd czynny w godzinach:

poniedziałek – piątek 7.00 – 15.00
Więcej na: https://jodlowa.eu/…/100-2aktua…/3013-uwaga-wazna-informacja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.