Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

W Czarnej szkoła nadal zamknięta

„Dyrekcja PSP w Czarnej informuje, że zajęcia lekcyjne ze środy 21 października również zostają odwołane. Jest to czas na ozonowanie szkoły i inne czynności związane z zapobieganiem rozprzestrzeniania się COVID 19.

Informujemy, że 19-21.10.2020 r. to dni wolne od zajęć dydaktycznych z puli dyrektora, zamiast wcześniej zaplanowanych terminów: 4 i 5 stycznia 2021 r. oraz 1 czerwca 2021 r.” – informują na stronie szkoły.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.