Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

W szkole muzycznej w Dębicy także nauka zdalna

Od 26 października 2020 r. do dnia 8 listopada 2020 r. ograniczeniu ulega funkcjonowanie szkół artystycznych. Od najbliższego poniedziałku 26 października w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy wszystkie zajęcia odbywać będą się w formie zdalnej.

Na podstawie  Rozporządzenia MEN z dnia 23 października 2020 r. oraz wytycznych z Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie, w związku z wprowadzeniem dodatkowych działań związanych z przeciwdziałaniem rozszerzaniu się epidemii wirusa Sars-CoV-2

WSZYSTKIE ZAJĘCIA W NASZEJ SZKOLE ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ W FORMIE ZDALNEJ

 Lekcje  będą realizowane za pomocą platformy G Suite przy wykorzystaniu aplikacji Google Meet i Classroom.

Zajęcia odbywać się będą wg. aktualnych Rozkładów zajęć.

źródło: ZPSM w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.